NGOẠI HẠNG ANH Bundesliga Serie A Laliga Ligue 1 V-league Japan J1 League A-League Korea K1 League Brazil Serie A Portugal super liga UEFA Champions League UEFA Europa League AFC champions league

Kết quả 11/29

GIAO HỮU CLB
11-29 22:30
IFK Goteborg U19  logo
IFK Goteborg U19 6
Odd Grenland   U19  logo
Odd Grenland U19 2
ICPD Premier Division
11-29 22:30
Abidjan competition  logo
Abidjan competition 2
ASI Abengourou  logo
ASI Abengourou 1
UEFA Youth League
11-29 22:30
MSK Zilina U19  logo
MSK Zilina U19 4
Sparta Praha U19  logo
Sparta Praha U19 4
UEFA Youth League
11-29 22:00
Olympiakos Piraeus  U19  logo
Olympiakos Piraeus U19 4
FK Gabala U19  logo
FK Gabala U19 0
UEFA Youth League
11-29 22:00
Benfica U19  logo
Benfica U19 1
Inter Milan U19  logo
Inter Milan U19 1
UEFA Youth League
11-29 22:00
Real Madrid U19  logo
Real Madrid U19 6
Napoli Youth  logo
Napoli Youth 0
UEFA Youth League
11-29 22:00
Bayern Munchen U19  logo
Bayern Munchen U19 2
FC Kobenhavn U19  logo
FC Kobenhavn U19 1
UEFA Youth League
11-29 21:00
Braga U19  logo
Braga U19 1
Union Berlin U19  logo
Union Berlin U19 0
RUS Cup
11-29 22:15
FK Rostov  logo
FK Rostov 1
CSKA Moscow  logo
CSKA Moscow 1
RUS Cup
11-29 22:15
Dynamo Moscow  logo
Dynamo Moscow 1
Zenit St. Petersburg  logo
Zenit St. Petersburg 0
NGA Women's League
11-29 22:10
Naija Ratels (w)  logo
Naija Ratels (w) 2
Adamawa Queens (w)  logo
Adamawa Queens (w) 1
NGA Women's League
11-29 22:00
Remo Stars (W)  logo
Remo Stars (W) 1
Bayelsa Queens FC (w)  logo
Bayelsa Queens FC (w) 1
NGA Premier League
11-29 22:10
Enyimba  logo
Enyimba 0
Remo Stars  logo
Remo Stars 1
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Espoir  logo
Espoir 0
Soleil FC  logo
Soleil FC 1
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Dadje FC  logo
Dadje FC 1
Tonnerre FC  logo
Tonnerre FC 3
BEN Ligue 1
11-29 22:00
ASPAC Cotonou  logo
ASPAC Cotonou 1
Adjidja FC  logo
Adjidja FC 0
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Bani Ganse  logo
Bani Ganse 3
Takunnin FC  logo
Takunnin FC 1
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Avrankou Omnisport FC  logo
Avrankou Omnisport FC 0
JA Kétou  logo
JA Kétou 0
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Pantheres  logo
Pantheres 1
Benin Cavaliers  logo
Benin Cavaliers 0
BEN Ligue 1
11-29 22:00
ASPAC  logo
ASPAC 3
Aziza FC  logo
Aziza FC 1
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Abeilles  logo
Abeilles 1
Real Sports Parakou  logo
Real Sports Parakou 0
BEN Ligue 1
11-29 22:00
ASVO  logo
ASVO 1
Djeffa FC  logo
Djeffa FC 0
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Etoiles Filantes  logo
Etoiles Filantes 1
Ainonvi  logo
Ainonvi 0
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Buffles du Borgou  logo
Buffles du Borgou 1
Dynamique Djougou  logo
Dynamique Djougou 1
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Coton de Ouidah  logo
Coton de Ouidah 1
Requins  logo
Requins 0
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Damissa  logo
Damissa 5
Parakou Dynamo  logo
Parakou Dynamo 1
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Dragons  logo
Dragons 1
Ouidah  logo
Ouidah 1
BEN Ligue 1
11-29 22:00
Ayema  logo
Ayema 0
Sobemap  logo
Sobemap 0
INT FRL
11-29 22:00
Sweden U19(w)  logo
Sweden U19(w) 1
Netherlands (w) U19  logo
Netherlands (w) U19 5
EGY Division 2
11-29 22:00
Gazl Kafr Eldwar  logo
Gazl Kafr Eldwar 0
Haras El Hedoud  logo
Haras El Hedoud 0
GHA FA Cup
11-29 22:00
New Edubiase United  logo
New Edubiase United 0
Pac Academy  logo
Pac Academy 0
GHA FA Cup
11-29 22:00
oforidua Semper  logo
oforidua Semper 2
Attram De Visser  logo
Attram De Visser 0
GHA FA Cup
11-29 22:00
Skyy FC  logo
Skyy FC 2
Samartex  logo
Samartex 0
GHA FA Cup
11-29 22:00
Accra Hearts of Oak  logo
Accra Hearts of Oak 0
Nania FC  logo
Nania FC 0
CAF Women's African Cup of Nation
11-29 22:00
Angola (w)  logo
Angola (w) 0
Zambia Women  logo
Zambia Women 6
GRE Super League
11-29 22:00
Volos NFC  logo
Volos NFC 1
Panserraikos  logo
Panserraikos 0
IND Super League
11-29 21:30
Kerala Blasters FC  logo
Kerala Blasters FC 3
Chennaiyin FC  logo
Chennaiyin FC 3
KSA Division 1
11-29 21:30
Al-Adalah  logo
Al-Adalah 0
Al-Baten  logo
Al-Baten 1
LS PL
11-29 21:00
Matlama  logo
Matlama 2
Linare FC  logo
Linare FC 1
LS PL
11-29 21:00
Bantu FC  logo
Bantu FC 1
Lijabatho  logo
Lijabatho 1
LS PL
11-29 21:00
LCS  logo
LCS 1
Defence Force  logo
Defence Force 2
AZE Cup
11-29 21:00
Lerik PFK  logo
Lerik PFK 0
Standard Sumgayit  logo
Standard Sumgayit 6
AFC champions league
11-29 21:00
True Bangkok United  logo
True Bangkok United 1
Lion City Sailors  logo
Lion City Sailors 0
ENG U21 League 2
11-29 21:00
Wigan U21  logo
Wigan U21 1
Fleetwood Town U21  logo
Fleetwood Town U21 2
ARM Premier League
11-29 21:00
Urartu  logo
Urartu 2
Ararat Yerevan  logo
Ararat Yerevan 1
ITA Serie D Cup
11-29 20:30
Gavorrano  logo
Gavorrano 0
Livorno  logo
Livorno 2
ITA Serie D Cup
11-29 20:30
SS Città di Campobasso  logo
SS Città di Campobasso 1
Alma Juventus Fano  logo
Alma Juventus Fano 0
ITA Serie D Cup
11-29 20:30
Cynthiabalonga  logo
Cynthiabalonga 1
Ardea  logo
Ardea 1
ITA Serie D Cup
11-29 20:30
Trapani Calcio  logo
Trapani Calcio 3
SS Angri  logo
SS Angri 0
ITA Serie D Cup
11-29 20:30
A.S.D. Bra  logo
A.S.D. Bra 0
USD Casatese  logo
USD Casatese 1